09.07.2024

Wyniki konkursu Impuls dla Rozwoju IIQ 2024

Z przyjemnością informujemy o wynikach konkursu Impuls dla Rozwoju, którego celem jest promowanie nowych pomysłów i inicjatyw, które skutecznie wspomagają jakość pracy, zwiększają jej efektywność oraz stanowią inspirację dla rozwoju działalności Spółki ORLEN Administracja. Zadaniem konkursu jest wyłonienie najciekawszych i najbardziej kreatywnych inicjatyw, które mogą przyczynić się do usprawnienia funkcjonowania naszej firmy.

W II kwartale 2024 roku komisja konkursowa oceniła liczne nadesłane propozycje i podjęła decyzję o przyznaniu głównej nagrody Radosławowi Perszyńskiemu z Zespołu Kontroli Obiektów.

Radosław zaproponował innowacyjną inicjatywę polegającą na wykorzystaniu bezzałogowego statku latającego – drona, do usprawnienia podnoszenia jakości świadczonych usług kontroli administrowanych obiektów.

Kluczowe zalety pomysłu:

  • Skrócenie czasu przeglądów
    Dron pozwala na szybkie przeprowadzenie kompleksowej inspekcji różnych elementów budynku, takich jak ściany, elewacja, kominy, czy pokrycia dachowe.
  • Obniżenie kosztów
    Wdrożenie procesu inspekcji za pomocą drona redukuje koszty związane z tradycyjnymi metodami kontroli.
  • Zwiększenie bezpieczeństwa
    Dzięki zastosowaniu drona, inspekcje mogą być przeprowadzane w pełni bezpiecznie, bez narażania pracowników na niebezpieczne warunki.

Pomysł Radosława wyróżnia się nie tylko nowoczesnym podejściem, ale także potencjałem do znaczącego usprawnienia procesów kontrolnych w naszej firmie. Jego inicjatywa zapewni szybkie, dokładne i bezpieczne rozwiązanie do oceny stanu technicznego obiektów, co jest niezwykle istotne dla utrzymania wysokich standardów świadczonych przez nas usług.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Wasze kreatywne pomysły są dla nas niezwykle cenne i inspirujące. Liczymy na dalszą współpracę i kolejne innowacyjne inicjatywy, które będą przyczyniały się do rozwoju Spółki.